Lubisz nowości i pasjonuje Cię podążanie za kosmetycznymi trendami? A może ciekawi Cię co ostatnio nowego wskoczyło na wirtualne półki sklepu? W tej kategorii znajdziesz nasze nowości, tylko naturalne i skuteczne. Sprawdź naszą ofertę i poznaj nowe produkty i  kosmetyki naturalne. Z pewnością staną się Twoimi ulubionymi.

 
Tylko wyselekcjonowane produkty

Aby nowy produkt trafił do sprzedaży w sklepie Naturania, musi przejść odpowiednią selekcję. Zanim zdecydujemy się wprowadzić coś nowego, czytamy opinie i rozmawiamy z producentem. Na półki trafiają tylko te o udowodnionej skuteczności z certyfikatami i z naturalnych składników. Starannie dobieramy nie tylko kosmetyki. Dostępne u nas produkty np.  marki Enné z bawełny wafelkowej mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, świadczący o tym, że materiał pochodzi z upraw ekologicznych. Dzięki temu wszystko będzie delikatne dla Ciebie i Twoich bliskich, a jednocześnie bezpieczne dla środowiska.

 
Co nowego w Twoim sklepie z kosmetykami naturalnymi?

Znajdziesz tu produkty ze wszystkich kategorii. Jeśli interesuje Cię czy ostatnio dodaliśmy do sklepu nowe turbany na włosy z bawełny wafelkowej lub naturalne kremy do twarzy, to jest to właściwe miejsce, aby to sprawdzić. Zapraszamy Cię do regularnego obserwowania tej zakładki, a będziesz miała pewność, że nie ominie Cię żadna nowość dodana do sklepu Naturania.

Shopping Cart
Scroll to Top